Meridian Indiansi izborili su se za mesto među četiri najbolje prvoligaške ekipe, pošto su u vajldkard rundi plej-ofa SPORT KLUB Prve lige Srbije pobedili protivnike iz Kikinde.

Na utakmici odigranoj u Inđiji, Indiansi su bez većih problema i drugi put u sezoni, trijumfovali nad vidno umornim Mamutima sa 49 : 0. Za Kikinđane, koji su u Inđiju došli s kratkim rosterom, i opstanak u prvoligaškom društvu ispunjenje je cilja zacrtanog pre početka sezone, te je u okolnostima u kojima su uopšte i postali deo provligaškog društva učešće u vajldkard rundi veliko iskustvo.

Indiansi su već na poluvremenu imali na svom kontu 42 poena, a nakon što je glavni sudija dao znak za kraj treće četvrtine, meč je prekinut na inicijativu Mamuta, zbog čega je i označen kraj pri rezultatu 49 : 0. To će biti i konačan rezultat meča jer je odigrano 75% utakmice.