U pretposlednjem kolu SAAF Superlige „Indiansi“ su ostvarili četvrtu uzastopnu pobedu protiv „Mamuta“ iz Kikinde rezultatom 39:13.

Kao i u dosadašnjem delu prvenstva pokazalo se da je odbrana „Indiansa“ njihova jača strana jer su samo u prvoj četvrtini imali tri presečene lopte.  Ne računajući poene specijalnog tima „Mamuta“, odbrana „Indiansa“ je primila samo jedan tač daun u poslednje tri utakmice. Sa druge strane napad „Indiansa“ se u prvom poluvremenu dosta mučio sa stalnim blicevima ekipe iz Kikinde i tek nakon poluvreme „Indiansi“ su uspeli da preuzmu inicijativu i završe meč trjumfom.

U ekipi „Indiansa“ se istakao Petar Đurić, mladi raning bek, sa postignuta dva tač dauna i dosta osvojenih jardi u toku meča. U tome mu je pomogao sada već iskusni Ivan Prskalo koji je igrao ful beka na meču i takođe postigao dva tač dauna.

Kretanje razultata:

1. četvrtina
6:0 – Petar Đurić, trčanje 16 jardi

2. četvrtina
12:0 – Zoran Radivojević – pokupljen fambl Kikinde u protivničkoj endzoni
12:7 – Rudolf Sabo, vraćanje ispucavanja 70 jardi za tačdaun; PAT uspešan: Branislav Fekete
18:7 – Petar Đurić, trčanje 7 jardi

3. četvrtina
25:7 – Ivan Prskalo, trčanje 1 jarda; PAT uspešan: Vladimir Dimitrijević

4. četvrtina
32:7 – Milan Zoraja, hvatanje 36 jardi; dodavanje: Dejan Vujanić; PAT uspešan: Vladimir Dimitrijević
32:13 – Branislav Fekete, trčanje 1 jarda
39:13 – Ivan Prskalo, trčanje 2 jarde; PAT uspešan: Vladimir Dimitrijević