Meridian Indiansi startovali su pobedom u Pionirskoj ligi Srbije (U15). Aktuelni vicešampioni Srbije u ovoj uzrasnoj kategoriji porazili su SBB Vukove sa 21 : 0.

Inđijske pionire je do pobede predvodio kvoterbek Stefan Zarić s dva tačdauna u prvom poluvremenu, dok je hvatač Marko Babić postigao odlučujući pogodak u poslednjoj četvrtini. Indiansi su pre svega dobrom igrom u napadu iskazali igračku nadmoć nad svojim protivnicima, potvrdivši da će i u ovoj sezoni biti ozbiljan kandidat za vrh tabele.

pioniri_2016_indians_vukovi_03

Već predstojećeg vikenda, 1/2. oktobra, igraće se dve utakmice. SBB Vukovi će ugostiti ekipu Wild Boars iz Kragujevca, dok će aktuelni šampioni i vicešampioni, Black Hornets i Meridian Indians, odmeriti snage u Jagodini.