U poslednjem, 7. kolu Superlige Srbije, u meču bez ikakvog rezultatskog i takmičarskog značaja, „Indiansi“ su (očekivano) izgubili od ekipe „SBB Vukovi“ iz Beograda rezultatom 54:13

Na prepunom stadionu i terenu Fudbalskog kluba „Hajduk“ iz Beške, poslednja ligaška utakmica za obe ekipe protekla je srčanije i intenzivnije nego što se to očekivalo. Gosti iz Beograda brzo su poveli tačdaunom reprezentativca Srbije, raninbeka Mihaila Josovića, ali je malo ko očekivao da će „Indiansi“ već u narednom napadu furiozno uzvratiti – vraćanjem kik-ofa Gorana Zeca. Ipak, slavlje je kratko potrajalo, pošto je Pavle Plamenac ekspresno uzvratio istom merom te je posle uvodnih pet minuta rezultat na semaforu već bio 12:6 za „Vukove“.

Od tog momenta Beograđani su iskusno preuzeli kontrolu nad celim terenom, a sve do kraja poluvremena „Indiansi“ nisu imali rešenje za napad „Vukova“ koji su na odmor otišli sa nedostižnih 40:6. Nosilac igre gostiju do kraja susreta bio je rezervni kvoterbek, David Hanomil Lukić

U drugom delu igre „Vukovi“ su postigli još dva tačdauna, dok su „Indiansi“ uspeli da poentiraju u sredini poslednje četvrtine trčanjem Darela Tejta za konačnih i dostojanstvenih 54:13.

Porazom od aktuelnih prvaka države „Indiansi“ su okončali takmičenje u debitantskoj superligaškoj sezoni zauzevši 6. mesto, dok su „SBB Vukovi“ u ligaškom delu zaposeli lidersku poziciju, te će sa 1. mesta u plej-of protiv niških „Imperatora“.

Podsetimo, pobedom protiv ekipa „Blue Dragons“ iz Beograda i „Forestlanders“ iz Mladenovca, tim iz Inđije je osigurao još jednu superligašku sezonu u kojoj će se takmičiti protiv najboljih ekipa u državi.

Klub se posebno zahvaljuje svim svojim vernim navijačima i gostima koji su pratili i bodrili „Indianse“ tokom debitantske sezone u Superligi Srbije.

Kretanje rezultata:

Stadion: FK Hajduk, Beška
Gledalaca: 200

Inđija Indians – Vukovi Beograd 13:54 (6:19, 0:21, 0:7, 7:7)

6:33 – Nenad Majstorović, trčanje 1 jard; Rudolf Kokaji, uspešan PAT
6:40 – David Hanomil Lukić, pas 80 jardi ka Pavlu Plamencu; Rudolf Kokaji, uspešan PAT

III četvrtina
6:47 – David Hanomihl Lukić, trčanje 5 jardi; Rudolf Kokaji, uspešan PAT

IV četvrtina
6:54 – David Hanomil Lukić, pas 20 jardi ka Dobrivoju Radosavljeviću; Rudolf Kokaji, uspešan PAT
13:54 – Darel Tejt, trčanje 9 jardi; Vladimir Dimitrijević, uspešan PAT