Očekivanu pobedu u poslednjem meču 1. kola Sport klub Prve lige Srbije ostvarili su SBB Vukovi, pošto su nadigrali Meridian Indianse sa 41 : 7 (po četvrtinama 13 : 0, 7 : 0, 14 : 0, 7 : 7).

Dobar start zabeležio je novi predvodnik napada Luis Kindl koji je otvorio meč pasom za tačdaun, uposlivši mladog hvatača Nikolu Simovića. U ostatku susreta forsirana je mahom igra trčanjem, pa je čak pet narednih pogodaka Vukova postignuto na taj način.

Poentirao je i drugi novajlija iz SAD Dvejn Brejdi (dva puta), kao i reprezentativac Mihailo Josović, a Kindl je, osim pas igre, demonstrirao i igru trčanjem.

Već na poluvremenu bilo je 20 : 0 za domaćine, a jedini tačdaun za goste iz Inđije postigao je trkač Petar Đurić u poslednjoj četvrtini.

Vukove već kroz sedam dana očekuje veliki derbi protiv Wild Boarsa u Kragujevcu, dok će Indiansi u 2. kolu ugostiti ekipu GAT Dukes.

Mesto: Beograd, pomoćni teren stadiona OFK Beograd
Datum i vreme: 2. april, 15.30 h
Sudije: V. Popović (R), V. Radenković (U), M. Šolajić (HL), I. Lazić (LJ), M. Čolović (FJ), V. Gredeljević (SJ), S. Sladojević (BJ)