U nedelju odigrana je utakmica 2 kola JLS na terenu BRK Crvena zvezda gde su domaći SBB Vukovi su ugostili Meridian Inđija Indians.

Utakmicu koja je trebalo da bude derbi kola Vukovi su bez primljenog poena rešili u svoju korist. Čopor je potpuno neutralisao Živanovića i Katića, kao i Nenada Andonovića kojeg veoma dobro poznaju. Prva četvrtina je završena bez poena, a onda je kao i u prvoj ovosezonskoj utakmici RB Aleksandar Bogdanović doveo Vukove u prednost dugačkim trčanjem (7:0). Bogdanović je poentirao i drugi put pre poluvremena, ali tada je završio dugačak drive svoje ekipe i uneo loptu u end zonu sa dva jarda. Bakir Manić je oba puta pogodio PAT (14:0).

Treća deonica bila je preslikana kao uvodna, obe ekipe su neutralisale napade svog protivnika. Potom su u poslednjoj četvrtini Vukovi osigurali pobedu. Prvo je Manić pogodio retko viđen field goal na domaćim terenima sa 20 jardi i povećao prednost na tri poseda lopte (17:0), a potom je Aleksandar Bogdanović potvrdio trijumf svog tima svojim trećim tačdaunom za konačnih 23:0.

SBB Vukovi Beograd 23 : 0 Meridian Inđija Indians
Juniorska liga Srbije 2019, 13.10.2019 13.00, teren BRK Crvena zvezda, Ada Ciganlija