SBB Vukovi pobedili su u 4. kolu SPORT KLUB Prve lige Srbije ekipu iz Inđije sa 35 : 21.

Beograđani su sve do sredine treće četvrtine bili u zaostatku, konstantno „jureći“ rezultat, ali su, pre svega svojom igrom trčanjem, i zahvaljujući greškama u napadu Indiansa, uspeli da preuzmu kontrolu u meču i na kraju ubeleže treću pobedu u sezoni.

Indiansi su pokazali vrlo dobru igru u prvom poluvremenu, posebno u prvoj četvrtini, kada je igra pasom kvoterbeka Blera Bleka bila njihovo glavno oružje za osvajanje jardi. U tom periodu igre tako su dva puta i poentirali, ali su domaćini uzvratili u nastavku zahvaljujući Kariju Verčeru, predvodniku u napadu.

Ipak, Inđijci se nisu dali ni nakon poravnanja rezultata, pa su već u trećoj četvrtini nastavili istim tempom, ponovo došavši u vođstvo jednog poseda lopte. Ipak, nekoliko grešaka u napadu, dve intersepcije i fambl pred end-zonom Vukova, koštale su ih drugačijeg ishoda. Iskusni Vukovi su to prepoznali i iskoristili situaciju na najbolji mogući način — Mihailo Josović je „stupio na scenu“ i sa tri vezana rushing tačduana postavio konačan rezultat.